Pies w wielkim świecie – niezbędnik każdej wyprawy

Dzisiaj opiszę Wam dwa produkty, bez którym nie wyobrażam sobie niemal najkrótszego i najszybszego wyjścia z psem. Obecnie można jest kupić z całkiem niezłej promocji, więc może i Wy z nich skorzystacie?

Pierwszy proponowany przeze mnie gadżet „must have“ to niewielka butelka na wodę, która ma dodatkowo przymocowane poidełko. Tym sposobem mamy 2 w 1, czyli zbiornik na picie oraz miskę, przez co psu łatwiej pić. Do tego można ją przymocować do smyczy, więc raczej nie zapomnimy zabrać jej z domu. Praktyczny zaworek sprawia, że nalejemy jej dokładnie tyle, ile trzeba, a resztę można zostawić na później. Co ważne, wykonana jest z nietoksycznego plastiku, który łatwo jest utrzymać w czystości. Dlaczego noszenie własnej wody jest dla mnie ważne? Ponieważ nie we wszystkich miejscach dostęp do czystych, świeżych płynów jest możliwy, a o zatrucie z powodu wypicia zanieczyszczonej wody nie jest wcale tak trudno. Co więcej, ten produkt kosztuje zaledwie kilka złotych, dlatego uważam, że każdy odpowiedzialny hodowca powinien się w nią zaopatrzyć.

Drugi produkt jest dedykowany bardziej mnie niż mojemu psu. Jest to praktyczna torebka na przysmaki, do której mogę zmieścić wszystkie moje niezbędne akcesoria, a na dodatek podstawowe wyposażenia na spacery. To właśnie pojemność wyróżnią ja na tle innych tego typu produktów. Mój telefon jest zawsze pod ręką w osobnej kieszonce, dzięki czemu mogę go wyciągnąć jednym ruchem dłoni, ni przerywając zabawy z psem. W części głównej mieszczą się woreczki na odchody, które zawsze ze sobą zabieram, garść smakołyków, nieduża zabawka, a nawet porcja karmy, jeśli wiem, że wychodzimy na kilka godzin i pies może zgłodnieć. To naprawdę sporo! Do tego do szlufki mogę przyczepić smycz, klucze lub zamotać swoją apaszkę, jeśli nie chce mi się jej nosić w rękach. Trwałe materiały sprawiają, że moja „nereczka“ będzie mi służyła przez lata. Zauważyłam, że jest dużo tańsza od podobnych produktów w innych sklepach, więc nawet jeśli nie macie psa, a potrzebujecie podobny produkt, to mocno zastanówcie się na tym zakupem!

Wydaje się, że na psacer z psiakiem nie trzeba wiele rzeczy, ale, jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony – pewne rzeczy wolę nosić przy sobie, ponieważ daje mi poczucie spokoju. Na dodatek są niewielkie i lekkie, więc transportowanie ich nie sprawia trudności. A jakie są Wasze ulubione spacerowe i podróżnicze akcesoria?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *