Masaż kobido Kraków – idealny sposób na relaks po ciężkim dniu

Nadmiar obowiązków oraz ciągły stres nie sprzyjają naszej kondycji fizycznej i dobremu samopoczuciu. Wszystkie negatywne emocje odbijają się na wyglądzie naszej twarzy. Lekarze i opiekunowie medyczni polecają różnorodne rodzaje masaży. Przykładem masażu o silnych właściwościach regeneracyjnych i odprężających jest masaż kobido Kraków. Korzysta z niego coraz więcej osób z różnych grup wiekowych. Przyjrzyjmy się, dlaczego masaż kobido w Krakowie podbił serca wszystkich żyjących aktywnie mieszkańców!

Masaż kobido w Krakowie – najważniejsze zalety

 

Coraz więcej punktów odnowy biologicznej w Krakowie oferuje i poleca relaksacyjny masaż kobido. Popularnie nazywa się go naturalnym liftingiem twarzy bez konieczności stosowania naczyń chirurgicznych. Jakiś czas temu na podstawie naukowych obserwacji zauważono, że cykliczne stosowanie masażu może przysłużyć się do odmłodzenia nie tylko skóry twarzy, ale również całego organizmu. Profesjonalnie przeprowadzony masaż kobido Kraków sprawi, że:

 

 • zmniejszy się całe napięcie mięśniowe, przez co zredukują się zmarszczki mimiczne
 • skóra starzeć się będzie znacznie wolniej
 • wygląd twarzy zachowa naturalną świeżość przez długi czas
 • komórki odpowiedzialne za metabolizm przyspieszą liczne procesy regeneracyjne

 

Udajemy się na sesję masażu kobido w Krakowie

 

Decydując się na masaż kobido Kraków, powinniśmy pamiętać o tym, że jest to czynność wieloetapowa. Bardzo ważne, by przed rozpoczęciem wszelkich zabiegów pozbyć się makijażu. Pierwszy etap ma właściwości silnie relaksacyjne. Potem przychodzi czas na drenaż limfatyczny zwieńczony naturalnym liftingiem. Ostatni etap masażu kobido w Krakowie to akupresura. Ruchy dłoni masażysty początkową są bardzo delikatne. Ich celem jest odprężenie całego organizmu i uwolnienie od napięcia. Stopniowo masaż od sfery twarzy wędruje do strefy szyjnej. To wtedy lepiej zaczyna krążyć krew w naczyniach usytuowanych na twarzy, a skóra płynnie wchodzi w fazę regeneracji.

 

Korzyści płynące z masażu kobido Kraków

 

Już po krótkim czasie stosowania masażu kobido kraków zauważymy, że:

 

 • poprawił się kontur naszej twarzy
 • na policzkach nie widać zwisającej skóry
 • zmarszczki bruzdowe i nosowe są znacznie mniej widoczne, niż dotychczas
 • zniknęły worki pod oczami
 • policzki są jędrniejsze i wyżej podniesione
 • powieki nie opadają
 • zmniejszył się stopień ataku bólu głowy
 • znika efekt nerwowego “sztywnienia twarzy”

 

Masaż kobido Kraków – geneza i zastosowanie

 

Masaż kobido znany był już w starożytnych Chinach i to właśnie tam po raz pierwszy zaczęto odkrywać jego znamienne korzyści dla zdrowia i efektownego wyglądu. Testując masaż kobido kraków, trzeba nastawić się na szereg różnych technik – obejmują one ruchy szczypiące, delikatnie rozciągające, wygładzające oraz zgniatające. Im większe zaangażowanie masażysty przy zabiegu – tym lepsze efekty.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 5