Kalendarz adwentowy ze słodyczami – oryginalny prezent od firmy na święta!

Świąteczne podarunki od firmy nie muszą być nudne i sztampowe. Do wyboru jest także wiele ciekawych upominków, które są inne niż wszystkie i mogą dzięki temu wyróżnić firmę na tle jej konkurencji, pomagając jej w promocji. Doskonałym pomysłem tego typu może być kalendarz adwentowy wypełniony słodyczami!

Kiedy warto zdecydować się na kalendarz adwentowy ze słodyczami?

Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w wielu firmach pojawia się pytanie – co warto kupić jako podarunek dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych? W tej roli chętnie występują rozmaite kosze podarunkowe, ale można także zdecydować się na podarunki mniej typowe, na przykład na kalendarze adwentowe z logo firmy.

Bardzo często kalendarz adwentowy ze słodyczami jest kojarzony jako podarunek przeznaczony dla dzieci, jednak również może on sprawdzić się jako prezent dla osób dorosłych, a także dla rodzin. Stąd też jest on coraz częściej wybierany jako nietypowy podarunek dla pracowników firmowych. Ponadto może on sprawdzić się także dla innych osób w otoczeniu firmy, którym pragnie ona podziękować i utrzymywać z nimi jak najlepsze, przyszłościowe kontakty.

Jak może wyglądać firmowy kalendarz adwentowy?

Najczęściej wybierany jest uroczy kalendarz adwentowy ze słodyczami wypełniony czekoladkami, które mogą mieć także różne smaki. Są one umieszczone w osobnych okienkach do otwierania albo mogą mieć one postać bombonierki z 24 osobnymi pralinkami – po jednej na każdy dzień grudnia aż do Wigilii Bożego Narodzenia.

Poza czekoladkami można także kupić kalendarz adwentowy w herbacianej wersji. Wtedy zawiera on 24 sztuki herbaty sypanej albo w torebkach. To kapitalna alternatywa dla słodyczy.

 

Kalendarz adwentowy od firmy z logo

Aby firmowy kalendarz adwentowy ze słodyczami mógł spełnić swoją funkcję marketingową, powinien być on także poddany personalizacji.

Firmy zajmujące się produkcją słodyczy reklamowych na zamówienie mogą uzupełnić opakowanie kalendarza adwentowego personalizowanymi nadrukami. Najczęściej są one umieszczane na opakowaniu, dzięki czemu jest ono dobrze widoczne.

Kalendarz adwentowy od firmy zwykle jest wtedy uzupełniony o logo firmowe, ale może także zawierać on inne napisy oraz grafiki wykonane na zamówienie.

Istnieje także możliwość zakupienia kalendarza adwentowego z logo wykonanym bezpośrednio w czekoladzie.

 

Jak zamówić firmowy kalendarz adwentowy ze słodyczami?

Żeby złożyć swoje zamówienie na wyjątkowy kalendarz adwentowy ze słodyczami dla firmy, warto wcześniej zapoznać się z różnymi opcjami znajdującymi się w ofertach producentów słodyczy reklamowych. Teraz można zrobić to łatwo online, gdzie do dyspozycji jest pełna paleta świątecznych specjałów dla firm.

Aby wykonać kalendarz adwentowy ze słodyczami na zamówienie, konieczne będzie także przekazanie projektu logo lub też innego projektu graficznego, jaki ma być umieszczony na opakowaniu.

Przy składaniu zamówienia należy także określić nakład, czyli liczbę sztuk kalendarzy do wykonania. Następnie firma może wskazać, jaki jest czas realizacji zamówienia.

Gdy zatem szukasz pomysłu na nietypowy, ale efektowny prezent świąteczny od firmy, kalendarz adwentowy ze słodyczami poddany personalizacji może być kapitalnym wyborem!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

66 − = 60