Jak dobrać wódkę na wesele i gdzie ją kupić?

Szykuje się wesele, a Wy nie macie jeszcze zakupionych alkoholi? W takim przypadku warto jak najszybciej przystąpić do działania i wybrać odpowiednie trunki oraz zamówić je tam, gdzie można dostać je w najniższych cenach. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące zakupu wódek i innych alkoholi na wesele!

Jakie alkohole sprawdzą się na weselu?

Obecnie na weselach i na innych rodzinnych imprezach można spotkać się z alkoholami w wielu wariantach do wyboru. Dzięki temu goście mogą znaleźć wśród nich swoje ulubione trunki, a także przyrządzać z nich wyśmienite drinki.

Na weselach najczęściej serwowana jest wódka czysta, która jest tradycyjnym napitkiem w trakcie tej okazji. Jednak również można spotkać się z innymi rodzajami alkoholi, na przykład jak szampan do wzniesienia toastu po przybyciu na salę, wódki smakowe jako alternatywa dla tych czystych, whisky, gin, wino, a nawet piwo, które sprawdza się podczas ciepłych dni oraz w trakcie dłuższych imprez.

Wódka na wesele – jaką wybrać?

Gdy planuje się kupno weselnej wódki, w takim przypadku duże znaczenie ma dobranie odpowiedniego trunku, który będzie mógł posmakować gościom.

Najczęściej na wesela wybiera się wódki znanych z przyjęć marek, między innymi popularne są wódki Biały Bocian, Ogiński, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, a to jedynie parę z nich. Rzadziej natomiast wybierane są wódki wyższej klasy, które mają również sporą cenę.

Warto też pomyśleć o doborze wódki smakowej, ponieważ wielu gości preferuje ją w porównaniu do wódek czystych. Smaki są zróżnicowane, na przykład można wybrać wódki wiśniowe, cytrynowe, orzechowe, aby wspomnieć jedynie o paru propozycjach, ponieważ jest ich o wiele więcej.

Ile butelek wódki powinno się kupić na wesele?

Najczęściej podczas imprez jak wesela oraz innych imprez rodzinnych stosuje się przelicznik 1 butelki wódki o pojemności 0,5 litra na 1 gościa pełnoletniego, który pije alkohol.

W przypadku, gdy podczas przyjęcia zamierza się natomiast wykorzystać inne rodzaje alkoholi, na przykład jak whisky, piwa czy wina, można również zmniejszyć tę liczbę.

Warto też wskazać, że niektóre sklepy zajmujące się sprzedażą wódek oferują również możliwość zwrotu niewykorzystanych butelek. Dzięki temu można odzyskać częściowo poniesione koszty.

Gdzie kupić tanio alkoholan wesele?

Zakupienie alkoholu na wesele może być sporym wydatkiem, dlatego też duże znaczenie ma w tym przypadku wybranie sklepu, gdzie będzie można kupić go w przystępnej cenie.

Najczęściej wódki i inne alkohole na wesele oraz na inne rodzinne imprezy zamawiane są obecnie w hurtowniach alkoholi. Hurtownie te mogą zaprezentować nie tylko bardzo szeroką gamę trunków, ale również oferują je w przystępnych cenach, co powoduje, że nie trzeba wtedy ponosić wysokich kosztów związanych z ich kupnem. Dodatkowo klienci zamawiający większe ilości alkoholu często mogą liczyć na atrakcyjne rabaty za jego kupno.

Czy można zakupić alkohol weselny przez internet?

Aktualnie osoby, które doceniają wygodę, mogą również zdecydować się na zakupienie alkoholu weselnego za pośrednictwem internetu. Taką możliwość daje między innymi hurtownia alkoholi https://www.alkoparty.pl/wodki.

Zamówienie przez internet jest bardzo dobrym wyborem, ponieważ nie ma wtedy konieczności osobistego dojeżdżania do hurtowni oraz odbierania alkoholi. Skrzynki zostaną przywiezione bezpośrednio do klienta, który może wtedy zaoszczędzić swój czas.

Oczywiście, do złożenia zamówienia na alkohol przez internet konieczne jest bycie osobą pełnoletnią. Przy dostawie alkoholu sprawdzany jest dowód osobisty.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Monika pisze:

    Ja miałam 60 osób 90 butelek wódki 0,5 l bociana, wino litrowe 8 butelek po 4 półwytrawne i po 4 półsłodkie i bimber 10 l – dawaliśmy też wódkę do domu i zostało nam jeszcze 18 butelek wódki i wino półsłodkie, bimberka z 4 l zostało. Wiesz to zależy kto ile pije – jedna strona piła więcej a druga prawie w ogole.

    Najlepiej zastanowić się nad tym jakie preferencje mają nasi goście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 39 = 44