Domy szeregowe – Zabierzów pod Krakowem zachęca niskimi cenami

Zakupienie domu szeregowego stanowi atrakcyjną alternatywę dla mieszkania i dla domu wolnostojącego. Ile trzeba zapłacić za niego pod Krakowem?

Mieszkanie w Krakowie to atrakcyjny wybór dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do centrum.

Dlaczego warto kupić dom szeregowy pod Krakowem?

Nieruchomości w Krakowie stale utrzymują się na bardzo wysokim poziomie pod kątem cen. Kupujący muszą liczyć się obecnie z wydatkiem na poziomie nawet powyżej 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy, co oznacza, że nawet niewielka kawalerka jest potężnym kosztem do poniesienia.

 

Właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się inne rodzaje nieruchomości, w tym domy szeregowe, które zlokalizowane są pod Krakowem. Często wybieraną ofertą są domy szeregowe Zabierzów, które można obecnie znaleźć w ofercie deweloperów.

 

Domy szeregowe ze względu na swoją powierzchnię zapewniają wysoki poziom komfortu i prywatność, a przy tym są niedrogie w utrzymaniu. Dom może dawać również dostęp do własnego ogrodu oraz do garażu. To powoduje, że własny dom szeregowy może być korzystną propozycją dla osób, które chciałyby zakupić nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie lub okolicach miasta.

 

Ile kosztują domy szeregowe pod Krakowem?

Gdy chodzi o domy szeregowe Zabierzów jest jedną z lokalizacji, gdzie można zakupić je w naprawdę przystępnych cenach. Rozpoczynają się one już od około 5 tysięcy złotych za metr kwadratowy, dlatego też jest to nawet o połowę niższy koszt w porównaniu do mieszkania w Krakowie.

 

Wobec tego własną nieruchomość jak dom szeregowy można zakupić w cenie wynoszącej nawet około 500-600 tysięcy złotych, co stanowi korzystną alternatywę dla mieszkania w o wiele niższym metrażu.

 

Aby sprawdzić aktualne ceny na oferty jak domy szeregowe Zabierzów, warto wejść na strony internetowe firm deweloperskich lub na portale ogłoszeniowe, gdzie także można znaleźć aktualne oferty.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 + = 72