Co podarować parze młodej z okazji ślubu?

Wybór ciekawego pomysłu na prezent ślubny dla pary młodej może być dużym wyzwaniem. Co kupić? Oto propozycje, które mogą sprawdzić się wtedy doskonale!

Chociaż sklepowe półki uginają się pod ciężarem różnorodnych pomysłów na prezenty ślubne, wybranie tego idealnego nierzadko jest bardzo trudne. Co warto wybrać wtedy, gdy jesteśmy zaproszeni tylko na ślub, a nie na wesele? Co podarować, gdy nie mogliśmy być podczas tego wydarzenia, ale chcemy i tak przekazać parze upominek?

Butelka dobrego wina

Jednym z częstych podarunków dla pary młodej jest alkohol. W tej roli świetnie sprawdzi się butelka wina w dekoracyjnym opakowaniu, na przykład w efektownej skrzyneczce.

Najlepiej zdecydować się na wino ze średniej albo górnej półki, lecz podarunek ten wcale nie musi być drogi. Wiele ciekawych trunków można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub zamówić online.

Gra planszowa

Gdy szukasz pomysłu na podarunek, który będzie praktyczny i jednocześnie będzie dawał dużo radości, świetnym pomysłem może być gra planszowa.

Warto zdecydować się na grę mającą dużo pozytywnych opinii, na przykład może być to jedna z ponadczasowych, klasycznych pozycji, ale też coś nowego.

Puzzle

Kolejnym pomysłem na podarunek są puzzle. To również świetny sposób na relaks i odprężenie. Układanie ich w dwójkę może umilić wspólne wieczory.

W sklepach można znaleźć puzzle w wielu ciekawych wzorach do wyboru, które mogą być także dopasowane do gustu obdarowanych osób, na przykład mogą być to puzzle z efektownym widokiem.

Kosz podarunkowy

Świetnym pomysłem na prezent dla pary młodej będzie także piękny kosz dla pary młodej z różnorodnymi podarunkami, na przykład słodyczami, dobrą kawą lub herbatą, alkoholem.

Obecnie w sprzedaży znajduje się wiele ciekawych propozycji – luksusowe kosze wypełnione delikatesowymi produktami, które wyróżniają się również ciekawymi, pomysłowymi opakowaniami.

W sprzedaży można znaleźć różne warianty gotowych koszów upominkowych, dlatego można dopasować je indywidualnie do gustu pary, a także posiadanego budżetu na ten cel.

Komplet kieliszków i karafka

Ciekawym wyborem na prezent będą także eleganckie kieliszki wraz z karafką. Taki podarunek może być także spersonalizowany, na przykład można umieścić na nim imiona osób, którym ma być wręczony.

Kieliszki i karafka mogą mieć różne style – tradycyjny lub nowoczesny, dlatego też można dopasować je również pod tym względem.

Voucher upominkowy

Bardzo praktycznym upominkiem będzie także voucher na zakupy. Pozwala on obdarowanej parze na samodzielne zrobienie zakupów w sklepie stacjonarnym albo internetowym.

Voucher można kupić do sklepu z meblami i wyposażeniem domu, do sklepu z produktami AGD i RTV czy też do całej galerii handlowej – wtedy można wydać znajdujące się na nim środki w dowolnym sklepie działającym w galerii.

Roślina doniczkowa

Ciekawym pomysłem na podarunek dla pary może być też wręczenie rośliny doniczkowej, na przykład modnej obecnie monstery lub też prostszych w pielęgnacji roślin, na przykład jak kaktusy czy zioła, które idealnie sprawdzą się na kuchennym oknie.

Wraz z rośliną doniczkową można także podarować ozdobną osłonkę na doniczkę, aby była ona gotowa od razu do ustawienia w domu.

Album na zdjęcia

Dzisiaj bardzo często zdjęcia przechowywane są w formatach elektronicznych. Te najważniejsze warto mieć jednak zawsze pod ręką. Właśnie dlatego świetnym pomysłem na podarunek dla pary młodej może być też album na zdjęcia.

Album świetnie sprawdzi się jako miejsce, w którym będzie się przechowywało zdjęcia prezentujące historię rodziny. Teraz bardzo modne są tradycyjne albumy z kartami do wyklejania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 3 =